Партер

Партер знаходиться в центральній частині ботанічного саду та є продовженням площі біля головного входу в ботанічний сад.

Площа біля головного входу отримала назву „площа всіх доріг”, так як з нею починаються всі дороги, що ведуть в різні куточки ботанічного саду. В центрі головної площі розташований фонтан, баскети із граба з елементами топіарного мистецтва. Головну площа від іншої частини саду відділяє живопліт з красивоквітучих та декоративних кущів.

Партерну частину відкриває пам’ятник М.М.Гришку, ім’я якого носить ботанічний сад.

За основу влаштування партеру обрано газон, в центрі якого є квітники з баготорічних та однорічних рослин. По обидві сторони партеру вздовж центральних алей, що ведуть в глибину ботанічного саду представлено каскад терас із дуба звичайного пірамідальної форми.

По різноманіттю і багатству використання багаторічних та однорічних рослин головна та партерна частини репрезентують насичену фарбами та мікрокомпозиціями територію ботанічного саду.


Вам відомо що?

Колекцію піонів та монокультурні сади ( "Розарій", " Сад Бузків") Національного ботанічного саду згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 травня 2006 р. № 299-р. віднесено до наукових об'єктів, що становлять національне надбання України.

Цікаво? Йдемо далі!